Rubriky
Nezařazené

DJ HORSE

Milí příznivci kvalitní house music. Jmenuji se ROMAN CHMIEL aka DJ HORSE a jsem z hudební rodiny z Havířova. O mém vztahu k procítěné soulful & jazz-house muzice svědčí i úspěšně dokončená konzervatoř, hra na trubku. S gramofony jsem se poprvé začal seznamovat v roce 1987 a o už 4 roky později protlačoval house a hraní z vinylů na klasických diskotékách. Následně se s bratrem Markem několikrát zúčastnil soutěží DMC v mixování České a Slovenské republiky. V letech 1999-2004 se významně podílel na tvorbě české vocal-houseové scény, hlavně díky pravidelným večírkům na Stodolní ulici v klubu BAR…VY. Legendární byly také mezinárodně obsazované párty HOUSE UNITY v ostravském klubu FABRIC.    

Své sety jsem prezentoval například v klubech MECCA a RADOST FX, na letních festivalech Mácháč, Beats for Love, Coal a své příznivce mám i v Polsku. 

Koncem roku 2021 jsem po letech opět podlehnul kouzlu vinylových desek, které ve velké míře opět sbírám a pokud je to na párty možné, preferuji hraní z gramofonů.

Na Fresh rádiu 103,6 FM v Ostravě nebo pomocí aplikace prakticky kdekoliv, můžete poslouchat můj pořad GROOVE. Live mixy, kde pro vás vyberu vždy to nejzajímavější z house music! (Soulful, Deep, Vocal, Nu Disco, Classic, Afro, Garage ….) Zvu si také zajímavé hosty. Živě ze studia každé pondělí od 21:00. Reprízy v soboty od 18:00.

Nejkvalitnější poslech je zde: https://icecast.beatzone.cz/radio/8000/320.mp3 

Styly: SOULFUL, JAZZ, DEEP & VOCAL HOUSE, JACKIN, NU DISCO

Oblíbení DJ´s: Richard Earnshaw, Ralf Gum, Grant Nelson, Sebb Junior, Micky More & Andy Tee, Joey Negro (Dave Lee), Demuir, Scott Diaz, Rob Hayes, Shur-I-Kan, Chuck Love, Angelo Ferreri, DJ Meme, Ezel, Terry Hunter, Sandy Rivera, Dr. Packer, Phil Asher, Michael Gray, DJ Spen, CoFlo, Opolopo, Crackazat, Kerri Chandler, Booker T, Kai Alcé, Atjazz, Sean McCabe, Mijangos, T.Markakis, Karizma, Emmaculate, Louie Vega, Frankie Knuckles, Eric Kupper, Kaidi Tatham, Jo Paciello, The Kollective …

Nejnovější sety si můžete poslechnout na těchto stránkách v originální kvalitě ve formátu FLAC s možností vrácení oblíbených songů a rovněž na tradičním

https://www.mixcloud.com/djhorse/

Máte také možnost se seznámit s tracklisty a jako bonus je možné si každý set také stáhnout ve formátu MP3 pro nerušený poslech např. při procházce, sportování nebo jízdě autem.

Booking: e-mail: info@romanchmiel.cz, tel: +420 777 075 215

Užívejte života s pohodovou house music!

Můžete mne podpořit zde:

nebo

https://www.paypal.com/paypalme/djromanchmiel