Rubriky
DJ

DJ HORSE

Milí příznivci kvalitní house music. Jmenuji se ROMAN CHMIEL aka DJ HORSE a jsem z hudební rodiny z Havířova. O mém vztahu k procítěné soulful & jazz-house muzice svědčí i úspěšně dokončená konzervatoř, hra na trubku. S gramofony jsem se poprvé začal seznamovat v roce 1987 a o už 4 roky později protlačoval house a hraní z vinylů na klasických diskotékách. Následně se s bratrem Markem několikrát zúčastnil soutěží DMC v mixování České a Slovenské republiky. V letech 1999-2004 se významně podílel na tvorbě české vocal-houseové scény, hlavně díky pravidelným večírkům na Stodolní ulici v klubu BAR…VY. Legendární byly také mezinárodně obsazované párty HOUSE UNITY v ostravském klubu FABRIC.    

Své sety jsem prezentoval například v klubech MECCA a RADOST FX, na letních festivalech Mácháč, Beats for Love, Coal a své příznivce mám i v Polsku. 

Koncem roku 2021 po letech opět podlehnul kouzlu vinylových desek, které ve velké míře opět sbírá a pokud je to na párty možné, preferuje hraní z gramofonů.

Styly: SOULFUL, JAZZ, DEEP & VOCAL HOUSE, JACKIN, NU DISCO

Oblíbení DJ´s: Richard Earnshaw, Ralf Gum, Grant Nelson, Sebb Junior, Micky More & Andy Tee, Joey Negro, Demuir, Scott Diaz, Rob Hayes, Shur-I-Kan, Chuck Love, Angelo Ferreri, DJ Meme, Ezel, Terry Hunter, Sandy Rivera, Dr. Packer, Phil Asher, Michael Gray, DJ Spen, CoFlo, Opolopo, Crackazat, Kerri Chandler, Booker T, Kai Alcé, Atjazz …

Nejnovější sety si můžete poslechnout na těchto stránkách v originální kvalitě ve formátu FLAC s možností vrácení oblíbených songů a rovněž na tradičním

https://www.mixcloud.com/djhorse/

Máte také možnost se seznámit s tracklisty a jako bonus je možné si každý set také stáhnout ve formátu MP3 pro nerušený poslech např. při procházce, sportování nebo jízdě autem.

Booking: e-mail: info@romanchmiel.cz, tel: +420 777 075 215

Užívejte života s pohodovou house music!

Můžete mne podpořit zde:

nebo

https://www.paypal.com/paypalme/djromanchmiel